Zwycięstwo i porażka

Kolejne mecze sparingowe rozegrały seniorskie drużyny Omegi, które przygotowują się do rundy rewanżowej w IV lidze oraz klasie okręgowej. Pierwszy zespół wygrał 2:1 z Czarnymi Rząśnia. Wysoką porażką rezerw zakończył się natomiast mecz z juniorami GKS Bełchatów.

Czwartoligowa Omega wygrała kolejny swój mecz, pokonując tym razem grającą w sieradzkiej klasie okręgowej drużyną Czarnych Rząśnia 2:1 (1:0). Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Przemysław Szewczyk i Paweł Kowalski, a honorową bramkę dla rywala strzelił Łukasz Michalski.

Znacznie gorzej poszło zespołowi Witolda Sowały. Bramka stracona na kilka minut przed końcem pierwszej połowy była przełomem w meczu z juniorami GKS Bełchatów. Młodzi piłkarze zwietrzyli swoją szansę i wygrali aż 8:0 (1:0).

W najbliższą środę (21 lutego) pierwsza drużyna Omegi ma zaplanowane dwa mecze kontrolne. O 16:30 zagra z Astorią Szczerców, a o 18:15 z Orłem Kiedrzyn. 24 lutego (sobota) swoją kolejną grę kontrolną rozegra Omega II. Zmierzy się z ESPN Bełchatów. Początek meczu o 17:30.