Wysokie zwycięstwo naszych trampkarzy

To był już ostatni sprawdzian przed walką o ligowe punkty. W sobotę na boisku za sztuczną nawierzchnią Kompleksu Solpark trampkarze Omegi prowadzeni przez Dawida Perońskiego rozegrali sparingowe spotkanie ze Zjednoczonymi Gmina Bełchatów. Pierwotnie nasz zespół miał grać spotkanie ligowe z RKS Radomsko, ale mecz przełożony został na 4 kwietnia.

Sparing miał jednostronny przebieg. Już do przerwy nasz zespół prowadził 4:0, a w drugiej połowie dołożył kolejnych pięć goli. Bramki zdobyli: Filip Zatorski i Przemysław Nowicki po dwie oraz Kacper Bogacz, Bartłomiej Kowalski, Hubert Kowalczyk, Michał Piróg i Maciej Roczek.

Omega: Borowiecki - Chrząszcz, Dyła, P. Kowalczyk, Michalczyk, Zatorski, Więckowski, Kowalski, Bogacz, Nowicki, Gal

Na zmiany weszli: Sokołowski, Roczek, Zagórski, H. Kowalczyk, Molenda, Cieślak, Piróg, Koszur

Pierwszy mecz ligowy nasi trampkarze rozegrają 29 marca (czwartek) o 16:00 na boisku w Łuszczanowicach. Rywalem będzie UKS Gmina Rozprza.