Cenna wygrana z Czarnymi Rozprza

Ważne zwycięstwo odniosła drużyna Omegi II Kleszczów w spotkaniu 20. kolejki piotrkowskiej klasy okręgowej. Zespół grającego trenera Witolda Sowały pokonał wyżej notowanych w tabeli Czarnych Rozprza 3:1 (1:0).

Wynik spotkania otworzył w 27. minucie Jarosław Kurzynoga. W drugiej połowie nasz zespół jeszcze dwukrotnie cieszył się ze strzelonych bramek. Golkipera gości pokonali: Łukasz Roczek oraz Witold Sowała. Czarni odpowiedzili trafieniem byłego zawodnika pierwszej drużyny Omegi Daniela Szymczyka.

Omega II Kleszczów - Czarni Rozprza 3:1 (1:0)
Bramki: Jarosław Kurzynoga 9, Łukasz Roczek 56, Witold Sowała 57 - Daniel Szymczyk 68

Za tydzień Omega II pojedzie do Gorzkowic na mecz z miejscowym GUKS. Spotkanie odbędzie się w sobotę (12 maja) o 15:00.