Dziesięć bramek juniorów młodszych

Nasi juniorzy młodsi, którzy występują w I Lidze Okręgowej B2, rozegrali trzecią kolejkę rundy jesiennej. Spotkanie odbyło się na boisku w Łękińsku, a rywalem Omegi była Grabka Grabica. Nasz zespół pokonał rywala 10:1 (8:0).

Podopieczni Dawida Perońskiego rozstrzygnęli spotkanie w pierwszych 15 minutach meczu prowadząc już 5:0. Do przerwy dołożyli trzy trafienia. Po zmianie stron Omega straciła skuteczność i mecz zakończył się wynikiem 10:1.  Nasi młodzi piłkarze po tym zwycięstwie awansowali na pierwsze miejsce w tabeli.

Omega Kleszczów - Grabka Grabica 10:1 (8:0)
Bramki: Mikołaj Michalczyk 3, Bartłomiej Kowalski 2, Filip Zatorski, Patryk Gal, Hubert Kowalczyk, Kacper Dopart, Przemysław Nowicki.

Omega: Borowiecki, Dyła, Dopart, Chrząszcz, Kowalczyk, Więckowski, Nowicki, Kowalski, Gal, Michalczyk, Zatorski.
Zmiany: Sokołowski, Zagórski, Roczek, Molenda, Drab, Piróg.

Kolejne spotkanie nasi piłkarze rozegrają w sobotę (22 września) na stadionie w Łękińsku o godzinie 11:00 z drugim w tabeli RKS Radomsko.