Juniorzy młodsi pokazali charakter

Czwartką kolejkę rundy jesiennej rozegrali nasi juniorzy mlodsi, którzy występują w I Lidze Okręgowej B2. Spotkanie odbyło się na boisku w Łękińsku, a rywalem drużyny Dawida Perońskiego był RKS Radomsko.

Młodym piłkarzom nie pomagał silny wiatr. Omega rozpoczęła mecz od straty bramki, a później, po szybkiej kontrze, w 20. minucie było już 0:2 dla RKS. Nasz zespół nie załamał się, starał się grać piłką i przyniosło to efekt przed przerwą. Po ładnej akcji strzałem z dystansu bramkarza RKS pokonał Patryk Gal. Po zmianie stron nasi zawodnicy ciągle wierzyli w zwycięstwo stwarzając kilka sytuacji. Z każdą minutą zarysowywała się przewaga Omegi, którą nasi piłkarze potwierdzili 3 bramkami. Dwa trafienia zaliczył Filip Zatorski, a wynik ustalił Sebastian Drab. Nasi Juniorzy po zwycięstwie umocnili się na pierwszym miejscu w tabeli. Teraz czekają ich dwa mecze wyjazdowe z LKS Lubochnia oraz Grabką Grabica.

Omega Kleszczów - RKS Radomsko 4:2 (1:2)
Bramki: Filip Zatorski 2, Patryk Gal, Sebastian Drab

Omega: Borowiecki, Dyła, Dopart, Chrząszcz, Zagórski, Więckowski, Nowicki, Kowalski, Gal, Michalczyk, Zatorski.
Zmiany: Sokołowski, Kowalczyk, Roczek, Molenda, Drab, Piróg.