Marcin Kabziński daje wygraną!

Omega Kleszczów wygrała w meczu 23. kolejki III ligi łódzko-mazowieckiej z Sokołem Aleksandrów Łódzki 1:0 (0:0). Zwycięskiego gola zdobył w 52. minucie Marcin Kabziński. Kleszczowianie wiosną nie stracili jeszcze nawet jednej bramki!

Pierwsza połowa wyrównana z lekką przewagą zespołu gości. Omedze nie udało się jednak zdobyć bramki. Siedem minut po wznowieniu bramkarza Sokoła pokonał Marcin Kabziński. Jednobramkowe prowadzenie udało się dowieźć do ostatniego gwizdka i tym samym drugi tej wiosny komplet punktów stał się faktem. Za tydzień w Kleszczowie prawdziwy szlagier - Omega zmierzy się z Legią II Warszawa. To będzie więc mecz na absolutnym szczycie III ligi łódzko-mazowieckiej. Zapraszamy w niedzielę (23 marca) o 15:00. Emocje gwarantowane!

Sokół Aleksandrów Łódzki - Omega Kleszczów 0:1 (0:0)

Bramka: Marcin Kabziński 52

Omega: Wiśniewski - Jacak (30' Barański ż), Słomian, Świstak, Kabziński - Marciniak, Rozwandowicz ż (90' Górski ż), Zawodziński ż, Szubert ż, Robaszek (78' Piotrowski) - Czaplarski (87' Kowalski).