Wygrana z Rakowem Częstochowa

Omega Kleszczów odniosła pierwsze sparingowe zwycięstwo w okresie przygotowawczym przed rundą wiosenną III ligi łódzko-mazowieckiej. Zespół Tomasza Jaworskiego pokonał w Częstochowie drugoligową drużynę Rakowa 2:1 (1:1). Bramki dla Omegi zdobyli: Marcin Wałęski oraz Dariusz Słomian.

Prowadzenie dał Omedze Marcin Wałęski, który w 21. minucie pokonał bramkarza Rakowa Mariusza Stępnia. Wyrównał tuż przed przerwą dobrze znany w naszym regionie Dariusz Pawlusiński (niegdyś gracz PGE GKS Bełchatów). Decydująca bramka padła tuż przed końcem meczu. Zdobył ją z rzutu karnego Dariusz Słomian.

Raków Częstochowa – Omega Kleszczów 1:2 (1:1)
Bramki: Dariusz Pawlusiński 43 – Marcin Wałęski 21, Dariusz Słomian 89-karny

Omega: Paweł Wiśniewski – Grzelak, Paweł Kowalski, Słomian, Jacak – Marciniak, Zawodziński, Olejnik (46′ Barański), Kabziński, Marcin Wałęski – Cukiernik (23′ Pędziwiatr, 70′ Roczek).

Kolejne kontrolne spotkanie Omega zagra w najbliższą środę (18 lutego). O 17:00 zmierzy się na własnym boisku z Pilicą Przedbórz.