Porażka z czwartoligowcem

W kolejnym sparingowym spotkaniu Omega Kleszczów przegrała z Pilicą Przedbórz 1:3 (1:0). Jedyną bramkę zdobył dla naszej drużyny Paweł Kowalski tuż przed zakończeniem pierwszej połowy.

W drugiej części gry do głosu doszli goście. Piłkarze Pilicy trzykrotnie pokonali Michała Zientarskiego, który w przerwie zastąpił między słupkami Pawła Wiśniewskiego.

Omega Kleszczów - Pilica Przedbórz 1:3 (1:0)
Bramki: Paweł Kowalski 42 - Janusz Stolarski 62, Bartłomiej Madej 69, Kamil Kujawski 84

Omega: Wiśniewski (46' Zientarski) - Jacak, Kowalski, Czaplarski (46' Radziejewski), Grzelak (46' Roczek) - Kabziński, Zawodziński, Marciniak (46' Krawczykowski), Cukiernik, Olejnik (46' Barański) - Wałęski

Kolejny mecz sparingowy Omega zagra w sobotę (21 lutego) z Wartą Działoszyn. Mecz odbędzie się najprawdopodobniej na naturalnym boisku, a jego początek zaplanowano na 11:00.