Wygrana z rezerwami mistrza Polski

Omega Kleszczów wygrała w Nowym Dworze Mazowieckim z rezerwami Legii Warszawa 1:0 w spotkaniu 22. kolejki III ligi łódzko-mazowieckiej. Tym samym nasi zawodnicy zrehabilitowali się za porażkę przed własną publicznością z WKS Wieluń. Zwycięskiego gola dla zespołu Tomasza Jaworskiego strzelił Krystian Kolasa.

Już w pierwszym kwadransie spotkania Omega dwukrotnie zagroziła bramce rezerw Legii jednak w ostatniej chwili skutecznie interweniowali defensorzy. W 25. minucie bliski zdobycia bramki dla gospodarz był Norbert Misiak. Jego strzał minimalnie minął bramkę bronioną przez Pawła Wiśniewskiego. Siedem minut później na strzał z dystansu zdecydował się Krystian Kolasa. Mocno uderzona piłka wylądowała w bramce Artura Halucha.

W drugiej połowie częściej przy piłce utrzymywali się legioniści. W 57. minucie drugą żółtą kartką ukarany został Dominik Cukiernik i Omega zmuszona była grać w osłabieniu. Przewaga gospodarzy była widoczna, ale bardzo dobrze spisywała się defensywa na czele z Pawłem Wiśniewskim. Do końca spotkania wynik nie uległ już zmianie i kleszczowianie wywieźli bardzo ważne trzy punkty w obliczu walki o utrzymanie w lidze.

Legia II Warszawa – Omega Kleszczów 0:1 (0:1)
Bramka: Krystian Kolasa 32

Omega: Wiśniewski – Łucki, Słomian, Paweł Kowalski, Jacak – Zawodziński (17′ Cukiernik ż, cz), Marciniak, Wałęski (46′ Kabziński ż), Czaplarski (75′ Pędziwiatr), Olejnik – Kolasa (75′ Dryja).