Debiut Konrada Kiepury

Nie udało się Omedze Kleszczów wywalczyć punktów w Sieradzu. W meczu 27. kolejki III ligi łódzko-mazowieckiej nasza drużyna przegrała z Wartą 0:1 (0:0). W bramce Omegi debiutował pozyskany kilka dni temu ze Skry Częstochowa Konrad Kiepura.

Pierwsze minuty należały do Omegi Kleszczów, która najlepszą sytuację do zdobycia prowadzenia stworzyła w 17. minucie. Strzał z rzutu wolnego Mariusza Zawodzińskiego trafił jednak w słupek bramki bronionej przez Kamila Adamka. W odpowiedzi Marcin Kobierski próbował zaskoczyć debiutującego w bramce Omegi Konrada Kiepurę strzałem lobem. Doświadczonemu napastnikowi Warty zabrakło nieco precyzji gdyż futbolówka spadła na poprzeczkę.

W drugiej połowie trener Warty wpuścił na boisko Jarosława Szyca i Tomasza Różyckiego. To ożywiło poczynania sieradzan w ofensywie i od tego momentu gospodarze uzyskali przewagę. W 76. minucie miała miejsce decydująca akcja meczu. Na bramkę Kiepury strzelał Mikael Idzikowski, a futbolówkę musnął jeszcze Szyc. W najbliższą środę w kolejnym spotkaniu o "sześc punktów" Omega podejmie Polonię Warszawa. Początek meczu zaplanowano na 17:00.

Warta Sieradz – Omega Kleszczów 1:0 (0:0)
Bramka: Jarosław Szyc 76

Omega: Kiepura – Łucki, Słomian, Paweł Kowalski, Jacak ż – Zawodziński, Marciniak, Olejnik, Czaplarski (75′ Cukiernik), Wałęski ż (64′ Kolasa) – Kabziński (85′ Pędziwiatr).