• OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • Paweł WIŚNIEWSKI

  • Patryk KUSIAK

  • Przemysław GAWRYSIAK

  • Klaudia OŁUBEK

  • Sylwia OLEŚKIEWICZ

Ostatni jesienny mecz Orlików

MIOST |

Rundę jesienną zakończyła nasza drużyna Orlików E1, która występowała w grupie I klasy okręgowej rozgrywek prowadzonych przez OZPN Piotrków. Podopieczni Dawida Barańskiego pojechali do Radomska na mecz z miejscowym RKS.

Po zaciętej walce wygrała Omega 9:6. Już po dziesięciu minutach było 3:0 po trafieniach Kacpra Nagadusia. Później gra się wyrównała, ale nasz zespół już nie dał sobie odebrać zwycięstwa.

W ośmiu spotkaniach Omega wywalczyła dwanaście punktów. Trener Barański z tego dorobku jest zadowolony. Szkoda mu tylko meczu ze Świtem Kamieńsk, który w jego ocenie był do wygrania.

- Chciałbym chłopcom pogratulować i podziękować za zaangażowanie oraz serce włożone we wszystkie mecze jak i również rodzicom za wsparcie przy każdym spotkaniu. Jestem dumny z bycia trenerem tej grupy wspaniałych chłopaków, a przede wszystkim z tego, że możemy wspólnie podnosić swoje umiejętności. Już nie mogę doczekać się rundy rewanżowej - mówi nasz szkoleniowiec.

Omegę reprezentowali w tej rundzie: Kacper Śmiertka, Oliwier Sokołowski, Paweł Zybura, Mateusz Polak, Jakub Pierzak, Mateusz Lenda, Julek Mądrzyk, Oliwier Zawisza, Kacper Wystup, Kacper Nagaduś, Krzysiu Kopka, Krzysiu Zawadzki, Miłosz Szluga, Mateusz Kisiołek, Bartek Kierasiński, Bartek Kokosiński, Filip Szczęsny, Miłosz Jończyk, Szymon Łyczkowski, Adam Kabała, Janek Jabłoński.

Partnerzy

lodzkifutbol.pl     OZPN Piotrków Tryb.

www.keeza.pl

www.tomadex.pl