• OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • Patryk KUSIAK

  • Sylwia OLEŚKIEWICZ

  • Klaudia OŁUBEK

  • Paweł WIŚNIEWSKI

  • Przemysław GAWRYSIAK

Kolejne mecze naszych tenisistów

MIOST |

To był kolejny pracowity weekend dla naszych pingpongistów. Omega Kleszczów rozegrała dwa spotkania ligowe - w II lidze pań i IV lidze mężczyzn. Zbierające doświadczenie ligowe nasze zawodniczki musiały uznać wyższość rywala. Kolejną wygraną zanotowali natomiast podopieczni grającego trenera Huberta Zawiślaka.

W piątej kolejce II ligi kobiet Omega przegrała przed własną publicznością z UMLKS Radomsko 1:9. Jedyny punkt dla naszego zespołu zdobyła Aleksandra Sima. W ósmej kolejce IV ligi męskiej nasza drużyna pewnie pokonała zaś ULKS II Moszczenica 9:1. Punkty wywalczyli: Hubert Zawiślak 2,5, Maksymilian Zawiślak 2,5, Jakub Kuśmierski 2,5, Łukasz Łyszkowicz 1 i Krystian Dzwonek 0,5. Nasza drużyna umocniła się na trzecim miejscu w ligowej tabeli.

Partnerzy

lodzkifutbol.pl     OZPN Piotrków Tryb.

www.keeza.pl

www.tomadex.pl