• OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • Paweł WIŚNIEWSKI

  • Sylwia OLEŚKIEWICZ

  • Klaudia OŁUBEK

  • Patryk KUSIAK

  • Przemysław GAWRYSIAK

Nasi tenisiści rozpoczęli rok

MIOST |

W Moszczenicy odbył się III Międzypowiatowy Turniej Kwalifikacyjny młodzików, kadetów i juniorów. Nie mogło zabraknąć tam zawodników LKS Omega Kleszczów. Nasz klub reprezentowało czworo zawodników. Awans na zawody wojewódzkie w kategorii młodzików uzyskał Krystian Dzwonek i Marcel Gołasa, a w kategorii juniorów Krystian Dzwonek.

Oto miejsca naszych zawodników
Młodziczki
5. Lena Zawiślak
Młodzicy
5. Marcel Gołasa
Kadetki
9. Lena Zawiślak
Kadeci
13. Marcel Gołasa
Juniorki
9. Łucja Tkacz
Juniorzy
7. Krystian Dzwonek

Partnerzy

lodzkifutbol.pl     OZPN Piotrków Tryb.

www.keeza.pl

www.tomadex.pl