Piłkarski weekend seniorów

Pierwsza drużyna seniorów Omegi Kleszczów znów nie ma powodów do radości. W 13. kolejce IV ligi łódzkiej nasza drużyna przegrała w Zduńskiej Woli z miejscową Pogonią 0:1 (0:0), tracąc bramkę w 90. minucie po strzale byłego widzewiaka Princewilla Okachiego. Pewnie wygrały natomiast rezerwy, które rozbiły ligowego outsidera z Gomunic 4:0 (1:0).

To nie jest udana runda jesienna dla drużyny Dariusza Bratkowskiego. Punktów nie przybywa, a w Zduńskiej Woli o przegranej zdecydowała ostatnia minuta. Pozostaje mieć nadzieję, że w ostatnich czterech spotkania rundy jesiennej nasz zespół złapie właściwy rytm i zacznie punktować. Najbliższą okazją jest spotkanie 14. kolejki na własnym boisku. W sobotę (26 października) o 15:00 Omega zagra w Łękińsku z Termami Nerem Poddębice.

Od niebezpiecznej strefy spadkowej odbiła się natomiast Omega II Kleszczów. Wygrana z LUKS Gomunice 4:0 (1:0) była zasłużona, a bramki dla Omegi II strzelili: Damian Bisaga 2, Dawid Barański i Szymon Serafin.

26 października o 14:00 nasze rezerwy zmierzą się w Niewiadowie z miejscową Stalą.