Udana niedziela seniorów

Deszczowa, października niedziela okazała się udana dla seniorskich drużyn Omegi Kleszczów. Pierwszy zespół wygrał w Warcie z Jutrzenką 4:2 (2:1), a rezerwy zremisowały z LKS Lubochnia 2:2. Obie drużyny powiększyły więc swój punktowy dorobek.

Jutrzenka Warta niedawno zmieniła trenera, a prowadzi ją dobrze znany w Kleszczowie Tomasz Jaworski. Nasz zespół zaczął mecz 14. kolejki IV ligi od straconej bramki, ale jeszcze przed przerwą wyszedł na prowadzenie po trafieniach Bartłomieja Zielińskiego i Krzysztofa Michalaka z rzutu wolnego. Po przerwie kolejne bramki zdobyli: Robert Tomesz i Krzysztof Kowalski z rzutu karnego.

Jutrzenka Warta - Omega Kleszczów 2:4 (1:2)
Bramki dla Omegi: Bartłomiej Zieliński 40, Krzysztof Michalak 44, Robert Tomesz 55, Krzysztof Kowalski 77-karny

Omega: Paweł Wiśniewski - Kowalik, Zieliński, Niedbała, Michalak - Łudczak, Bociek (85' Warzyński), Tomesz (80' Bisaga), Mateusz Roczek - Krzysztof Kowalski (80' Ociepa), Paweł Kowalski (83' Pieniążek)

Pierwszy remis zanotował natomiast zespół rezerw, który podzielił się punktami z wyżej notowanym LKS Lubochnia 2:2. Bramki dla Omegi II zdobyli: Dawid Barański oraz Eryk Smuga.

Za tydzień Omega zmierzy się w Kleszczowie z LKS Kwiatkowice, zaś rezerwy czeka wyjazdowy bój w Szczercowie z Astorią. Oba mecze odbędą się w sobotę (24 października).