• OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • Sylwia OLEŚKIEWICZ

  • Przemysław GAWRYSIAK

  • Klaudia OŁUBEK

  • Paweł KOWALSKI

Kończymy rundę jesienną

MIOST |

To już ostatni taki weekend w 2020 roku. W sobotę i niedzielę obie nasze drużyny seniorów rozegrają ostatnie mecze rundy jesiennej w IV lidze łódzkiej i KEEZA Klasie Okręgowej (grupa 2.). W sobotę rywalem pierwszego zespołu będzie Ceramika Opoczno (Stadion Gminny - początek o 13:00), a w niedzielę na boisku w Żłobnicy Omega II podejmie Pilicę Przedbórz (mecz rozpocznie się o 12:00).

 

Zespół Jacka Berensztajna ma szansę zakończyć zwycięstwem udaną drugą część rundy jesiennej. Początek sezonu nie był fartowny dla naszej drużyny, a kilka punktów uciekło w końcówkach meczów. Omega od kilku spotkań gra jednak dobrą piłkę i jest faworytem sobotniej konfrontacji. Poprowadzi ją Szymon Przytuła (WS Łódź).

W dolnej części tabeli, bez względu na wynik ostatniego spotkania, przezimuje Omega II Kleszczów. Nasz zespół w 15 meczach wywalczył 16 punktów, a w niedzielę może poprawić ten dorobek. Pilica Przedbórz to jednak drużyna mająca aspiracje walki o IV ligę łódzką i będzie teoretycznym faworytem pojedynku. Rozjemcą tego spotkania będzie Grzegorz Muskała.

Oba spotkania odbędą się bez udziału publiczności. Mamy nadzieję, że na wiosnę sytuacja epidemiczna ulegnie poprawie i znów kibice będą mogli wspierać nasze drużyny z trybun.

Partnerzy

lodzkifutbol.pl     OZPN Piotrków Tryb.

www.keeza.pl

www.tomadex.pl