Wiosenny falstart w Zduńskiej Woli

Remisem 1:1 (0:1) zakończyło się spotkanie pierwszej kolejki rundy wiosennej IV ligi łódzkiej pomiędzy Pogonią Zduńska Wola i Omegą Kleszczów. Tym samym nasz zespół nie powtórzył jesiennej wygranej z niżej notowanym rywalem.

Remis z pewnością nie może zadowolić zespołu Jacka Berensztajna, który prowadził od 17. minuty. Bramkę strzelił Krzysztof Michalak. Pogoń wyrównała kilka minut przed końcowym gwizdkiem. Po zakończonym spotkaniu nasi zawodnicy opuszczali plac gry ze zwieszonymi głowami. Okazja do rehabilitacji nadarzy się już w najbliższą sobotę. 20 marca o 15:00 Omega podejmie Wartę Sieradz. Mecz najprawdopodobniej, o tym jeszcze poinformujemy, odbędzie się na boisku ze sztuczną nawierzchnią.

Pogoń Zduńska Wola - Omega Kleszczów 1:1 (0:1)
Bramka dla Omegi: Krzysztof Michalak 17

Zdjęcia: Jacek Porzeżyński