• OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • Przemysław GAWRYSIAK

  • Paweł KOWALSKI

  • Klaudia OŁUBEK

Pierwsze punkty naszych tenisistów

MIOST |

W czasie weekendu kolejne mecze ligowe rozegrali zawodnicy Omegi Kleszczów. Grała zarówno pierwsza jak i druga drużyna. Poniżej opis meczów.

W III lidze męskiej nasz zespół pierwszego dnia pojechał do Bychlewa aby zmierzyć się z Burzą Pawlikowice. Doświadczona drużyna gospodarzy wygrała ten pojedynek 10:0. Dzień później w hali sportowej Solparku Omega podejmowała ULKS Łobudzice. Po wyrównanym pojedynku mecz zakończył się remisem 5:5. Punkty dla naszej drużyny zdobyli: Hubert Zawiślak 2,5, Piotr Kowalczyk 1,5, Ryszard Dyniak 1. Grał jeszcze Łukasz Łyszkowicz.

W IV lidze Omega pojechała na wyjazdowy pojedynek z UKS GOK Zduny. Rywalami naszej drużyny byli doświadczeni zawodnicy, którzy wygrali ostatecznie 10:0. Omega zagrała w następującym składzie: Filip Tkacz, Antoni Wiliński, Lena Zawiślak, Kacper Gąsior.

Partnerzy

lodzkifutbol.pl     OZPN Piotrków Tryb.

www.keeza.pl

www.tomadex.pl