Radek Berencz trzeci w Moszczenicy

Z bardzo dobrej strony zaprezentował się zawodnik LKS Omega Kleszczów Radosław Berencz w EkoBiegu Ziemi Piotrkowskiej, który odbył się w Moszczenicy. W silnej stawce biegaczy Radek zajął trzecie miejsce.

Zwyciężył Błażej Skowroński z Koluszek, drugie miejsce zajął jego kolega klubowy Krzysztof Pietrzyk, a na trzeciej pozycji dotarł na metę Radosław Berencz. Osiągnął czas 37 minut i 36 sekund. Bieg główny rozgrywany był na dystansie 10 kilometrów.

Warto wspomnieć również, że Berencz zajął drugie miejsce  w kategorii wiekowej 1 (18-30 lat). Naszemu zawodnikowi gratulujemy bardzo dobrego występu.

Organizatorami EkoBiegu Ziemi Piotrkowskiej były: Starostwo Powiatowe w Piotrkowie oraz Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Moszczenicy.