Jest upragnione zwycięstwo

Każda nawet najgorsza seria musi się kiedyś skończyć. I tak się stało w meczu 9. kolejki IV ligi łódzkiej w Radomsku. Faworytem spotkania był miejscowy RKS. Nasza drużyna jechała bowiem do rywala notując pięć porażek z rzędu. Omega przełamała się jednak w najlepszy możliwy sposób wygrywając 2:1 (0:0).

Pierwsza połowa bezbarwna. Przez większość jej czasu piłkarze grali w środkowej strefie boiska, a podbramkowe sytuacje można było policzyć na palcach jednej ręki. Więcej ciekawszego futbolu kibice obejrzeli po zmianie stron. Prowadzenie objęli gospodarze. W 62. minucie rzut karny na bramkę zamienił Bartosz Machaj. Omega nie zamierzała jednak się poddawać, a bohaterem w naszej drużynie został Adrian Ociepa. Po faulu na nim sędzia podyktował rzut karny, po którym wyrównał Przemysław Szewczyk. W 86. minucie popularny Adi wykorzystał zaś świetne podanie Kacpra Załęskiego.

RKS Radomsko – Omega Kleszczów 1:2 (0:0)
Bramki: Bartosz Machaj 62-karny – Przemysław Szewczyk 68-karny, Adrian Ociepa 86

RKS: Niźnik – Kolasa ż, Kożecki ż, Załucki ż, Włodarek – Kokoszczyk, Machaj ż, Domaniecki, Molis, Gołda (84′ Górniak) – Białas

Omega: Wiśniewski – Roczek, Jakubiec ż, Niedbała, Michalak – Szewczyk, Pieniążek, Łudczak (87′ Pałyska), Aludauri ż (80′ Załęski) – Kapica (50′ Ociepa), Jaszczak (87′ Paweł Kowalski).