Czas na inaugurację wiosny

Po czterech miesiącach jesienno-zimowej przerwy Omega Kleszczów rozegra mecz o punkty w Betcris IV lidze. W sobotę (16 marca) o 15:00 nasza drużyna podejmie na Stadionie Gminnym w Kleszczowie Zjednoczonych Stryków. Początek spotkania zaplanowano o 15:00. Mecz poprowadzi Szymon Michniewicz (WS Łódź).

Jesienią nasza drużyna wygrała 4:3, prowadząc do przerwy 4:0. Dwie bramki strzelił Przemysław Szewczyk, a po jednej Mateusz Miarka oraz Bartłomiej Trzeboński

W Omedze doszło do kilku zmian kadrowych. Wiosną w zespole Jacka Berensztajna nie zagrają: Kacper Rutkowski (Polonia Piotrków), Jeremiasz Góralczyk (RKS Radomsko), Bartłomiej Rygała (Włókniarz Zelów), Filip Zatorski (nie podjął treningów), Marcin Kuliberda (zakończył przygodę z piłką), Michał Piróg (Warta Działoszyn) oraz Hubert Łukasik (kontuzja).

Do drużyny doszli: Sebastian Ochocki (GKS Bełchatów), Jonasz Wiewiórowski (GKS Bełchatów), Bartosz Wieloch (Świt Kamieńsk), Ukrainiec Dmytro Hrynkiv i Litwin Aleksander Polujanski (obaj RKS Radomsko). Do drużyny seniorów włączeni zostali utalentowani juniorzy: Franciszek Węglewski i Patryk Smolarek