Wygrana na start rundy rewanżowej

Po raz drugi w obecnym sezonie IV ligi łódzkiej piłkarze Omegi Kleszczów okazali się lepsi od Zjednoczonych Stryków. Zespół Jacka Berensztajna wygrał jesienią 4:3 (4:0), a w pierwszym wiosennym meczu pokonał na Stadionie Gminnym w Kleszczowie rywala 3:2 (2:1). Spotkanie było widowiskowe i mogło podobać się publiczności.

Omega rozpoczęła od mocnego uderzenia i w 5. minucie Huberta Polita pokonał Bartłomiej Trzeboński. Gospodarze kontynuowali natarcie, a na drugą bramkę trzeba było czekać do 27. minuty. Wtedy sytuację sam na sam z golkiperem Zjednoczonych wygrał Mateusz Miarka. Nadzieje gości na korzystny wynik rozpalił w 41. minucie Kamil Cupriak. Bardzo dobrze przy tej bramce zachował się w polu karnym doświadczony Marcin Zimoń, który mimo asysty kilku piłkarzy Omegi zdołał zagrać piłkę do swojego napastnika.

Sześć minut po zmianie stron było 2:2. Na potężny strzał z dystansu zdecydował się Szymon Młynarczyk, a Paweł Wiśniewski był bez szans. Kiedy wydawało się, że to Zjednoczeni pójdą za ciosem uderzeniem z daleka popisał się Mateusz Roczek i odzyskał dla Omegi prowadzenie. Mimo okazji z obu stron wynik nie uległ już zmianie.

Omega Kleszczów - Zjednoczeni Stryków 3:2 (2:1)
Bramki: Bartłomiej Trzeboński 5, Mateusz Miarka 27, Mateusz Roczek 58 - Kamil Cupriak 41, Szymon Młynarczyk 51

Omega: Wiśniewski - Ochocki, Wiewiórowski (74' Pieniążek), Niedbała, Załęski - Roczek, Kowalski, Szewczyk (66' Ociepa), Hrynkiv - Trzeboński (90' Wieloch), Miarka (90' Polujanski)

W następnym meczu nasz zespół zagra na wyjeździe z Polonią Piotrków. Spotkanie odbędzie się w sobotę (23 marca) o 18:30.