Pierwsze koty za płoty

Od wygranej rozpoczęli rozgrywki IV ligi łódzkiej nasi zawodnicy. Pokonali w Zgierzu miejscowego Borutę 2:1 (0:0), a obie bramki dla Omegi strzelił Paweł Kowalski.

Po pierwszej połowie wynik był bezbramkowy. Drugą odsłonę lepiej rozpoczęła Omega, która po strzale Pawła Kowalskiego objęła prowadzenie. Boruta doprowadził do wyrównania i wszystko wskazywało na to, że mecz zakończy się remisem. Po raz drugi dał o sobie znać Paweł Kowalski, który w 90. minucie dał naszej drużynie cenne trzy punkty. Mecz był bardzo zacięty, a nasi zawodnicy obejrzeli aż siedem żółtych kartek. Dwie z nich zobaczył Kacper Lipertowicz, który musiał przed czasem opuścić plac gry.

Boruta Zgierz - Omega Kleszczów 1:2 (0:0)
Bramki dla Omegi: Paweł Kowalski 46, 90

Omega: Wiśniewski - Słomian, Lipertowicz ż, cz, Jacak, Tomesz (78' Krawczykowski) - Paweł Kowalski ż, Barański (65' Szewczyk), Belica ż (83' Baryła ż), Ociepa, Radziejewski ż - Piotr Janeczek (65' K. Kowalski ż).

W środę (19 sierpnia) nasz zespół podejmie w 2. kolejce IV ligi łódzkiej RKS Mechanika Radomsko. Początek spotkania na stadionie przy ulicy Sportowej o 17:00.