Pierwsza strata punktów w IV lidze

Nie udało się pierwszej drużynie seniorów odnieść trzeciego zwycięstwa z rzędu w rozgrywkach IV ligi łódzkiej. Nasz zespół zremisował w Pajęcznie z miejscowym Zawiszą 2:2 (1:1). W końcówce rzutu karnego na wagę trzech punktów nie wykorzystał Paweł Kowalski, ale gospodarze również mieli dogodne sytuacje do zdobycia bramki.

Prowadzenie dał Omedze w 15. minucie Dariusz Słomian. Gospodarze w końcówce pierwszej połowy doprowadzili jednak do remisu, a piłka po rykoszecie zmyliła Pawła Wiśniewskiego. W drugiej połowie to Omega musiała odrabiać straty. Nasz zespół wyrównał na dziesięć minut przed końcem po trafieniu Krzysztofa Baryły. W 86. minucie rzutu karnego nie wykorzystał Paweł Kowalski. Zawisza również miał sytuacje do zdobycia kolejnych bramek. Jeden ze strzałów gospodarzy zatrzymał się na poprzeczce bramki Wiśniewskiego. Remis wydaje być się zasłużony.

Zawisza Pajęczno - Omega Kleszczów 2:2 (1:1)
Bramki dla Omegi: Dariusz Słomian 16, Krzysztof Baryła 80

Omega: Paweł Wiśniewski - Słomian, Jacak, Lipertowicz (65' Mateusz Roczek), Radziejewski (83' Łukasz Roczek) - Ociepa, Barański (65' Krzysztof Baryła), Szewczyk, Piotr Janeczek (65' Krawczykowski), Paweł Kowalski ż - Krzysztof Kowalski ż

Za tydzień wielki mecz w Kleszczowie. W sobotę (29 sierpnia) o 15:00 nasza drużyna zagra z RTS Widzewem Łódź.