Cenna wygrana w Wielkiej Woli

Omega wróciła na zwycięski szlak. W spotkaniu 8. kolejki IV ligi łódzkiej nasz zespół pewnie pokonał w Wielkiej Woli KS Paradyż 2:1 (0:0). Bramki dla wicelidera tabeli zdobyli: Krzysztof Kowalski oraz Piotr Janeczek.

Pierwsza połowa przyniosła bezbramkowy remis. Drugą znakomicie zaczęli nasi zawodnicy, którzy już po kwadransie prowadzili 2:0. Bramkarza KS Paradyż pokonali: Krzysztof Kowalski oraz Piotr Janeczek. Gospodarzy stać było jedynie na honorowe trafienie Łukasza Berca na pięć minut przed końcem spotkania.

Dzięki wygranej nasz zespół awansował na drugie miejsce w tabeli. W sobotę o 15:00 podejmie na stadionie przy Sportowej drużynę Polonii Piotrków. Serdecznie zapraszamy kibiców na to spotkanie.

KS Paradyż – Omega Kleszczów 1:2 (0:0)
(Łukasz Berc 85 - Krzysztof Kowalski 54, Piotr Janeczek 60)

Omega: Paweł Wiśniewski - Lipetowicz, Słomian, Radzjewski, Jacak - Paweł Kowalski, Ociepa ż, Szewczyk (61' Belica ż, cz), Tomesz (16' Mateusz Janeczek), Piotr Janeczek - Krzysztof Kowalski (80' Barański).