Trzeba się podnieść i szybko zapomnieć

Omega Kleszczów doznała pierwszej porażki w bieżącym sezonie IV ligi łódzkiej. Przed własną publicznością zespół Marcina Zimocha przegrał mecz 9. kolejki z Polonią Piotrków 0:6 (0:3). Trzy bramki dla zwycięskiej drużyny zdobył Adrian Ulfik.

Spotkanie rozpoczęło się w wymarzony sposób dla gości. Już w 1. minucie błąd kleszczowskiej defensywy wykorzystał Adrian Ulfik i Polonia objęła prowadzenie. Omega nie załamała się takim obrotem sprawy i chciała szybko wyrównać. W 13. minucie przed taką szansą stanął Krzysztof Kowalski, który wykonywał rzut karny. Snajper gospodarzy strzelił jednak obok słupka bramki Filipa Błażejewskiego. Zemściło się to na gospodarzach w końcówce pierwszej połowy. W 41. minucie na 2:0 podwyższył mocnym strzałem pod poprzeczkę Ulfik, a chwilę później trzeciego gola zdobył dla Polonii Adrian Malicki.

Trener Omegi w przerwie dokonał dwóch zmian, a na placu gry pojawili się Mateusz Roczek i Maciej Gasik, Polonia nastawiła się na grę z kontry i w 59. minucie strzeliła czwartego gola. Trzecie trafienie zapisał na swoim koncie Ulfik. Emocje w tym momencie tak naprawdę dobiegły końca, a grająca bardzo dobre spotkanie Polonia w końcówce zwiększyła rozmiary wygranej za sprawą rezerwowego Tomasza Dury i Eryka Sulikowskiego.

Omega Kleszczów – Polonia Piotrków 0:6 (0:3)