Kanonada w Nieborowie

W niezwykle radosnych nastrojach wrócili z Nieborowa podopieczni Marcina Zimocha. W meczu 12. kolejki IV ligi łódzkiej Omega rozbiła miejscowego Orła aż 5:1 (2:1). Nasz zespół wrócił więc na zwycięski szlak, a za tydzień zmierzy się na własnym stadionie ze Stalą Głowno.

Omega musiała radzić sobie w Nieborowie bez kontuzjowanego Dariusza Słomiana. O postawę swojej drużyny w obronie najbardziej bał się trener Zimoch. Okazało się jednak, że niesłusznie. Nasza drużyna zagrała świetny mecz i już do przerwy prowadziła 2:1 po dwóch trafieniach Macieja Gasika. W drugiej połowie szybko na 3:1 z rzutu karnego podwyższył Mateusz Jacak, a w końcówce Orła dobili Piotr Janeczek i Mateusz Roczek

Orzeł Nieborów - Omega Kleszczów 1:5 (1:2)
(dla Omegi: Maciej Gasik 14, 36, Mateusz Jacak 55-karny, Piotr Janeczek 80, Mateusz Roczek 90)
Omega: Paweł Wiśniewski - Mateusz Roczek, Łukasz Roczek, Jacak, Radziejewski - Paweł Kowalski, Belica (85' Krawczykowski), Szewczyk, Gasik (75' Piotr Janeczek), Ociepa (84' Frączyk) - Krzysztof Kowalski

W kolejnym spotkaniu zagramy przed własną publicznością z beniaminkiem IV ligi - Stalą Głowno. Mecz odbędzie się w sobotę (10 października) o 15:00.