Przełamanie Omegi w Wiśniowej Górze

Omega Kleszczów pokonała w Wiśniowej Górze miejscową Andrespolię 4:2 (1:2) w wyjazdowym spotkaniu 18. kolejki IV ligi łódzkiej. Nasz zespół przegrywał do przerwy 1:2, ale w drugiej połowie potrafił przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę.

W pierwszej odsłonie meczu do siatki rywala trafił tylko Robert Tomesz. Nasz zespół stworzył sobie kilka groźnych sytuacji podbramkowych, ale nie potrafił ich wykorzystać. Zdecydowanie lepiej było w drugiej połowie. Omega odzyskała skuteczność, a kolejne bramki zdobywali: Krzysztof Kowalski, Paweł Kowalski i Maciej Gasik. Nasz zespół rundę jesienną IV ligi zakończy w najbliższą sobotę o 12:00. Przed własną publicznością zmierzy się ze Zjednoczonymi Stryków.

Andrespolia Wiśniowa Góra - Omega Kleszczów 2:4 (2:1)
(dla Omegi: Robert Tomesz 29, Krzysztof Kowalski 67, Paweł Kowalski 83, Maciej Gasik 88)

Omega: Paweł Wiśniewski - Słomian ż, Roczek, Jacak (50' Płóciennik), Mateusz Roczek - Paweł Kowalski, Belica (46' Piotr Janeczek), Szewczyk (46' Barański), Tomesz (85' Maciej Gasik), Ociepa ż - Krzysztof Kowalski