Kończymy rundę jesienną wygraną!

Omega Kleszczów wróciła na zwycięski szlak. Po wygranej w Wiśniowej Górze z miejscową Andrespolią zespół Marcina Zimocha pewnie pokonał przed własną publicznością Zjednoczonych Stryków 3:0 (1:0).

Spotkanie rozgrywane było w bardzo trudnych warunkach atmosferycznych przy silnie wiejącym wietrze. W pierwszej połowie z wiatrem grali Zjednoczeni i na początku spotkania dużo pracy miał golkiper Omegi Paweł Wiśniewski. Nasi zawodnicy przeprowadzili jedną akcję. Dogranie piłki w pole karne Mateusza Jacaka wykorzystał Krzysztof Kowalski i dał pewnym strzałem dał Omedze prowadzenie.

W drugiej połowie grająca z wiatrem nasza drużyna uzyskała wyraźną przewagę. W 64. minucie Mariusz Ślęzak z Sieradza podyktował rzut karny za zagranie ręką w polu karnym. Jedenastkę pewnie wykorzystał Mateusz Jacak. Siedem minut później sytuacja się powtórzyła, ale tym razem Kamila Tyburskiego pokonał z jedenastu metrów Krzysztof Kowalski.

Omega Kleszczów – Zjednoczeni Stryków 3:0 (1:0)
Bramki: Krzysztof Kowalski 21, 71-karny, Mateusz Jacak 64-karny

Omega: Paweł Wiśniewski (81′ Zientarski) – Łukasz Roczek, Słomian (74′ Radziejewski), Jacak, Mateusz Roczek – Belica, Paweł Kowalski ż, Ociepa ż (69′ Lipertowicz), Tomesz, Barański (62′ Gasik) – Krzysztof Kowalski