Druga wygrana, jesteśmy liderami!

Znakomity początek sezonu notuje czwartoligowa drużyna Omegi. Po wygranej w Kutnie nasz zespół pewnie pokonał przed własną publicznością Ceramikę Opoczno 3:0 (2:0). Bramki zdobyli: Mateusz Jacak z rzutu karnego, Eryk Smuga i Mateusz Roczek.

Pierwszy kwadrans spotkania nieoczekiwanie należała do Ceramiki, która kilkakrotnie przeprowadziła szybkie akcje. Obrona Omegi nie dała się jednak zaskoczyć. W 16. minucie bliski szczęścia był Witold Grzywiński. Z kilku metrów nie trafił jednak w bramkę. Jedyny gol w pierwszej połowie padł w 36. minucie. Mariusz Ślęzak podyktował rzut karny, a jedenastkę na bramkę zamienił pewnym strzałem Mateusz Jacak.

W drugiej połowie nadal przeważali gospodarze. Efektem był gol Eryka Smugi, który w 71. minucie wykorzystał dokładne dośrodkowanie w pole karne. Chwilę później na 3:0 mógł podwyższyć Krzysztof Kowalski, ale jego strzał obronił Artur Holewiński. W doliczonym czasie gry doświadczony golkiper raz jeszcze musiał wyjmować piłkę z bramki, a pokonał go sprytnym strzałem Mateusz Roczek.

Omega Kleszczów – Ceramika Opoczno 3:0 (1:0)