Wysoka porażka z KS Paradyż

W kratkę grają pod koniec rundy piłkarze Omegi Kleszczów. Podopieczni Marcina Zimocha przegrali w spotkaniu 17. kolejki IV ligi łódzkiej z KS Paradyż aż 1:6 (0:3).

Omega po siedmiu kolejkach zajmowała pierwsze miejsce w tabeli z kompletem 21 punktów. Następne dziesięć meczów w wykonaniu kleszczowian przyniosło zaledwie jedno zwycięstwo, trzy remisy i aż sześć porażek. Od pierwszej minuty meczu paradyżanie przejęli inicjatywę i już w 11. minucie było 2:0. Pawła Wiśniewskiego pokonali Łukasz Berc i Krystian Kos. Przed przerwą na 3:0 podwyższył doświadczony Mariusz Koćmin.

W przerwie trener Zimoch dokonał potrójnej zmiany, ale na niewiele to się zdało. Cztery minuty po zmianie stron było 4:0. Drugi raz na listę strzelców wpisał się Berc. Omega odpowiedziała golem Roberta Tomesza, ale to tylko podrażniło gospodarzy, którzy strzelili jeszcze dwa gole. Na 5:1 podwyższył Wojciech Tyczyński, a wynik spotkania ustalił Mateusz Śliwka.

KS Paradyż – Omega Kleszczów 6:1 (3:0)
Bramki: Łukasz Berc 4, 49, Krystian Kos 11, Mariusz Koćmin 32, Wojciech Tyczyński 69, Mateusz Śliwka 77 – Robert Tomesz 56

KS Paradyż: Jędrzejewski – Majsak, Kalinowski (76′ Bańczyk), Telus, Wojciech Majewski – Tyczyński, Łukasik (64′ Mateusz Śliwka), Krystian Kos (35′ Sebastian Śliwka ż), Berc – Kuba Kos (76′ Jan Majewski), Koćmin.
Trener: Ryszard Pomykała.

Omega: Paweł Wiśniewski – Roczek (64′ Podsiadły), Pałyska, Grzywiński ż, Jacak – Szewczyk, Smuga (46′ Paweł Kowalski), Tomesz, Belica, Niedbała (46′ Frączyk) – Piotr Janeczek (46′ Barański), Jacak.
Trener: Marcin Zimoch.

W 18. kolejce nasza drużyna zagra znów na wyjeździe. W niedzielę (20 listopada) zmierzy się o 12:00 w Bełchatowie z rezerwami GKS.