Rezerwy w trzeciej rundzie Pucharu Polski

Bez żadnych problemów awans do III rundy Pucharu Polski wywalczyły rezerwy Omegi Kleszczów. Nasza drużyna pokonała w Szczercowie rezerwy Astorii (klasa A) 4:0 (2:0).

Wynik spotkania otworzył w 33. minucie Mateusz Jacak. Jeszcze przed przerwą nasz zespół prowadził 2:0, a bramkarza Astorii II pokonał Piotr Janeczek. W drugiej połowie Omeżka dołożyła dwa kolejne trafienia autorstwa Przemysława Krawczykowskiego (60. minuta) i Adriana Ociepy (75. minuta). To ostatni sprawdzian przed rozgrywkami ligowymi. Już za tydzień obie drużyny seniorów rozegrają mecze. Pierwsza drużyna jedzie do Zgierza, a rezerwy podejmą Włókniarza Moszczenica.

Astoria II Szczerców - Omega II Kleszczów 0:4 (0:2)
Bramki: Mateusz Jacak 33, Piotr Janeczek 43, Przemysław Krawczykowski 60, Adrian Ociepa 75