Osmulski był najszybszy, Berencz siódmy

15 minut i 15 sekund - taki czas zapewnił zwycięstwo w III edycji biegu Kleszczów na Piątkę, który cieszy się ogromnym zainteresowaniem w środowisku biegaczy. Zawodnik RKS Łódź o trzy sekundy wyprzedził na mecie Radosława Kłeczka z Tomaszowic. Trzecie miejsce zajął Tomasz Szymkowiak z Wrześnik z czasem 15.24.

Bardzo dobrze pobieli przedstawiciele Omegi Kleszczów. Siódme miejsce w biegu mężczyzn zajął Radosław Berencz (na zdjęciu), a wśród kobiet bezkonkurencyjna była Ewa Jagielska. Jagielska uzyskała czas 17.07 co było jedenastym wynikiem w kategorii otwartej. Tuż za nią na mecie zameldował się Mateusz Urbaniak, który uzyskał trzynasty czas.

Bieg ukończyło 319 zawodników. Szczegółowe wyniki można znaleźć na stronie firmy, która obsługiwała technicznie imprezę: www.inessport.pl.