Derbowy remis w Szczercowie

Remisem 1:1 (0:0) zakończyło się spotkanie 26. kolejki IV ligi łódzkiej pomiędzy Astorią Szczerców i Omegą Kleszczów. Obie bramki w tym meczu padły w pierwszym kwadransie drugiej połowy. Na trafienie Adama Boguckiego odpowiedział Karol Belica. Nasz zespół kończył spotkanie w dziesiątkę. Belica obejrzał bowiem dwie żółte kartki.

Trzy minuty po wznowieniu gry Pawła Wiśniewskiego pokonał Adam Bogucki. W 55. minucie Marcin Zimoch dokonał potrójnej zmiany, a na boisku pojawili się: Karol Belica, Maciej Gasik i Dawid Barański. Niespełna 60 sekund później Belica wyrównał na 1:1 i jak się później okazało ustalił wynik spotkania. W następnej kolejce nasz zespół podejmie lidera. W sobotę (30 kwietnia) o 16:00 na stadionie przy ulicy Sportowej Omega zmierzy się z KS Paradyż.

Astoria Szczerców - Omega Kleszczów 1:1 (0:0)
(Adam Bogucki 48 - Karol Belica 56)

Omega: Paweł Wiśniewski - Mateusz Roczek ż, Słomian, Łukasz Roczek (62' Radziejewski), Jacak - Tomesz, Ociepa, Paweł Kowalski (55' Belica ż, cz), Baryła (55' Barański) - Janeczek, Krzysztof Kowalski (55' Gasik).