Przypieczętowali awans do I ligi

Wygraną ze Startem Brzeziny 2:0 (1:0) awans do I ligi wojewódzkiej Juniorów Młodszych B2 przypieczętowali piłkarze Omegi Kleszczów. Nasza drużyna pokonała rywala w meczu 13. kolejki rozgrywek II ligi wojewódzkiej C1 po dwóch golach Jakuba Warzyńskiego.

Już w pierwszej minucie Warzyński zdecydował się na indywidualną akcję i podopieczni Krzysztofa Kowalskiego objęli prowadzenie. Dalsza część meczu to zmasowane ataki Omegi na bramkę Startu, ale gości ratował bardzo dobrze broniący bramkarz oraz słupki. Po przerwie obraz gry nie uległ zmianie. Omega dominowała, ale seryjnie marnowała podbramkowe okazje. Drugiego gola dołożył wreszcie Warzyński i nasz zespół wygrał 2:0.

Omega Kleszczów - Start Brzeziny 2:0 (1:0)
Bramki: Jakub Warzyński 2
Omega: Flaszka - Szczęsny, Winkler, Zbies, Urbański -  Morawski, Olas, Przerada, Góra, Grądzik - Warzyński
Na zmiany wchodzili: Peroński, Szala

Ostatnie spotkanie Omega zagra w Łodzi z Widzewem, który prowadzi w ligowej tabeli. Bez względu na wynik spotkania nasz zespół ma już awans w kieszeni.