Czwarty mecz bez wygranej

Termy Ner Poddębice pokonały Omegę Kleszczów 2:1 (1:0) w spotkaniu otwierającym 11. kolejkę IV ligi łódzkiej. Obie bramki dla zwycięzców zdobył lider klasyfikacji czwartoligowych snajperów Łukasz Dynel. Nasza drużyna odpowiedziała trafieniem Roberta Tomesza.

Jeszcze niedawno Omega z kompletem zwycięstw otwierała ligową tabelę. Po siedmiu kolejno wygranych meczach podopieczni Marcina Zimocha złapali jednak zadyszkę. Nie wygrali przed własną publicznością z Andrespolią Wiśniowa Góra i Zawiszą Pajęczno (remisy po 1:1), przegrali w Strykowie ze Zjednoczonymi 1:3 i ulegli w piątkowy wieczór Termom Nerowi Poddębice 1:2.

Dwukrotnie Pawła Wiśniewskiego pokonał lider klasyfikacji strzelców w IV lidze łódzkiej Łukasz Dynel. Trafił do siatki w 14. i 85. minucie spotkania. W 52. minucie honorową, jak się później okazało, bramkę dla Omegi zdobył Robert Tomesz. Nasz zespół schodził z boiska mocno zdegustowany postawą sędziów. Nasi zawodnicy i sztab szkoleniowy mieli dużo zastrzeżeń do pracy arbitrów z Sieradza.

Termy Ner Poddębice – Omega Kleszczów 2:1 (1:0)
Bramki: Łukasz Dynek 14, 85 – Robert Tomesz 52

Omega: Paweł Wiśniewski - Jacak, Pałyska, Grzywiński, Mateusz Roczek - Ociepa ż, Paweł Kowalski, Smuga (82' Barański), Belica ż (70' Szewczyk ż) - Janeczek (77' Grabowski), Tomesz.

W 12. kolejce Omega zagra przed własną publicznością z Włókniarzem Zelów. Mecz odbędzie się w sobotę (8 października) o 16:00.