Omega II traci fotel lidera

Druga wyjazdowa porażka Omegi II Kleszczów kosztowała naszą drużynę utratę pozycji lidera na rzecz Czarnych Rozprza. Zespół Witolda Sowały przegrał w Radomsku z rezerwami RKS Mechanika 2:1. Decydującą bramkę gospodarze zdobyli w drugiej minucie doliczonego czasu gry.

Po pierwszej połowie Omega II prowadziła 1:0 po trafieniu Damiana Bisagi. W 73. minucie do wyrównania doprowadził samobójczym trafieniem Mateusz Szczepanek. Na pięć minut przed końcem drugim żółtym kartonikiem ukarany został Damian Kałużny i nasza drużyna musiała kończyć mecz w osłabieniu. RKS Mechanik II wykorzystał to w doliczonym czasie gry. Michała Zientarskiego pokonał Rafał Tyczyński.

RKS II Mechanik Radomsko - Omega II Kleszczów 2:1 (0:1)
Bramki: samobójcza 73, Rafał Tyczyński 90 - Damian Bisaga 32

Omega II: Zientarski - Białek (66' Szczepanek ż), Bisaga (85' Sobczak), Gajda (46' Szulc), Maciej Gasik - Koziara, Podsiadły (89' Osiewicz), Kowalski, Serafin, Sowała (81' Frączyk) - Trajdos (56' Kałużny ż, cz)

W 11. kolejce nasza drużyna zmierzy się na własnym boisku z LKS Wola Krzysztoporska. Mecz odbędzie się w niedzielę (30 października) o 13:30.