II Gminny Turniej Zdzisława Perońskiego

Już po raz drugi Omega Kleszczów, Alfa Kleszczów i Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Piotrkowie zorganizują Gminny Turniej imienia Zdzisława Perońskiego. W najbliższą niedzielę (5 lutego) rywalizować będzie 12 drużyn. Zawody odbędą się w hali sportowej Kompleksu Solpark w Kleszczowie. Rozpoczną się o 9:00, a zakończą około 15:00.

W ubiegłym roku wygrała Omega Kleszczów, która w finale pokonała Orły Zdzisława 4:1. Na trzecim miejscu uplasował się EBE SPN Bełchatów.

Zdzisław Peroński był wieloletnim działaczem piłkarskim, sędzią i zawodnikiem. Uprawiał również biegi długodystansowe startując w licznych maratonach i półmaratonach. Odszedł niespodziewanie w listopadzie 2015 roku będąc w kwiecie wieku.