Przegrana po dobrym spotkaniu

To był bardzo pożyteczny sparing. Mimo porażki z PGE GKS II Bełchatów 2:3 (1:1) trener Marcin Zimoch ma prawo być zadowolony z postawy swoich podopiecznych. Omega grała niezłą piłkę i dwukrotnie prowadziła. Od 60. minuty na boisko wszedł zupełnie inny skład, a nasz zespół kończył mecz w dziesiątkę z powodu kontuzji.

W pierwszej połowie wynik spotkania otworzył, po widowiskowej akcji, Paweł Kowalski. Rezerwy PGE GKS II Bełchatów wyrównały (Przemysław Zdybowicz) i pierwsza część meczu zakończyła się remisem 1:1. Po zmianie stron Omega odzyskała prowadzenie. W 52. minucie gola na 2:1 zdobył Dawid Pałyska. Podopieczni Krystiana Kieracha do końca walczyli o korzystny wynik i ostatecznie wygrali 3:2. Dwukrotnie do bramki Omegi trafił Hubert Berłowski.

- Jestem zadowolony z tego sprawdzianu. Postanowiłem dziś grać na dwa składy. Mamy jutro Halowe Mistrzostwa LZS i część chłopaków tam zagra - mówił po spotkaniu Marcin Zimoch.

Omega Kleszczów – PGE GKS II Bełchatów 2:3 (1:1)
(Paweł Kowalski 5, Dawid Pałyska 52 – Przemysław Zdybowicz 25, Hubert Berłowski 63, 87)