• OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • Klaudia OŁUBEK

  • Patryk KUSIAK

  • Paweł WIŚNIEWSKI

  • Sylwia OLEŚKIEWICZ

  • Przemysław GAWRYSIAK

Trampkarze wygrali w Szczercowie

MIOST |

Po ponad miesięcznej przerwie nasza drużyna trampkarzy wróciła do zmagań ligowych. Przeciwnikiem Omegi w niedzielnym meczu był sąsiad z tabeli Astoria Szczerców. Nasz zespół pokonał pewnie rywala 3:0.

Nasi młodzi piłkarze zagrali bardzo dobry mecz, nie pozwalając na zbyt wiele przeciwnikowi. Zespół Dawida Perońskiego stworzył dużo sytuacji pod bramką przeciwnika, a trzy z nich zamienił na bardzo ładne bramki, nie tracąc żadnej. Gole zdobyli: Michał Piróg, Filip Zatorski i Bartłomiej Kowalski.

Omega: Sokołowski - Gal, Dyła, Kokosiński, Kowalczyk - Bujacz, Zatorski, Kowalski, Piróg - Nowicki, Więckowski.
Na zmiany wchodzili: Michałek, Kowalczyk, Miarka, Bednarski, Kozak, Raj.
 
Kolejny mecz nasza drużyna rozegra w sobotę (13 maja) o godzinie 11:00 z kolejnym sąsiadem z tabeli, Włókniarzem Zelów. Mecz odbędzie się na boisku w Łuszczanowicach. Serdecznie zapraszamy!

Partnerzy

lodzkifutbol.pl     OZPN Piotrków Tryb.

www.keeza.pl

www.tomadex.pl