Rezerwy skończyły wygraną

Rezerwy Omegi Kleszczów zakończyły sezon 2013/2014 w klasie okręgowej. W ostatnim spotkaniu zespół Marcina Zimocha pokonał LKS Lubochnia 2:0 (1:0). Mecz rozpoczął się z półgodzinnym opóźnieniem.

Goście przyjechali do Kleszczowa mocno spóźnieni i sędzia rozpoczął zawody około 17:30. Nasza drużyna przez całe spotkanie posiadała optyczną przewagę, którą zdołała udokumentować dwoma trafieniami. W 20. minucie bramkarza gości pokonał Łukasz Roczek, a cztery minuty przed końcem wynik ustalił Maciej Rybak. Omega II zakończyła sezon z dorobkiem 61 punktów (19 wygranych, 4 remisy, 7 porażek) co w ostatecznym rozrachunku dało trzecie miejsce. Nasz zespół stracił 9 punktów do Polonii Piotrków i zaledwie punkt do wicemistrza - Zjednoczonych Gmina Bełchatów.

Omega II Kleszczów - LKS Lubochnia 2:0 (1:0)