Ostre strzelanie rezerw

Start Lgota Wielka (piotrkowska klasa B) był wymarzonym rywalem dla rezerw Omegi Kleszczów. W ostatnim spotkaniu przed inauguracją wiosny w piotrkowskiej okręgówce zespół Marcina Zimocha urządził sobie strzelecki trening.

Przewaga Omegi II nawet przez moment nie podlegała żadnej dyskusji. Już do przerwy było 5:0, a w drugiej połowie kleszczowianie dołożyli siedem kolejnych trafień. Za tydzień pierwszy mecz w klasie okręgowej. Omega II jedzie do Gorzkowic aby zmierzyć się z miejscowym GUKS. Jesienią rezerwy łatwo wygrały na własnym boisku 4:1.

Omega II Kleszczów - Start Lgota Wielka 12:1 (5:0)

Bramki: Robert Tomesz 4, Paweł Szulc 2, Mateusz Roczek, Przemysław Ciemniewski, Kacper Lipertowicz, Maciej Gasik, Paweł Kowalski, Piotr Janeczek

Omega: Zientarski - Ciemniewski, Roczek, Marcin Baryła, Gasik - Krawczykowski, Paweł Kowalski, Michalczyk, Szulc - Tomesz, Piotr Janeczek.

Na zmiany weszli: Rybak - Belica, Sobczyk, Lipertowicz, Krzysztof Baryła