Rezerwy zagrały na piątkę

Czwarte zwycięstwo w tym sezonie odniosły rezerwy Omegi. Nasz zespół pewnie pokonał przed własną publicznością beniaminka z Niechcic 5:2 (3:1).

W 11. minucie prowadzenie dał naszej drużynie Adrian Pędziwiatr. Wyrównał po kwadransie Rafał Kubicz. Kolejne minuty należały do Piotra Janeczka. Nasz zawodnik strzelił dwa gole i do szatni Omeżka schodziła z dwubramkowym prowadzeniem. Na 4:1 podwyższył w 74. minucie Robert Tomesz. Start nie rezygnował z walki i odpowiedzial trafieniem Krzysztofa Gołombiewskiego. Wynik spotkania ustalił już w doliczonym czasie gry Hubert Górski.

Omega II Kleszczów - Start Niechcice 5:2 (3:1)

(Adrian Pędziwiatr 11, Piotr Janeczek 32, 45, Robert Tomesz 74, Hubert Górski 90 - Rafał Kubicz 26, Krzysztof Gołombiewski 79)

Za tydzień dojdzie do prawdziwego szlagieru w piotrkowskiej klasie okręgowej. W Emilinie rozegrane zostaną derby powiatu bełchatowskiego. Zjednoczeni Gmina Bełchatów zagrają z Omegą II Kleszczów. Początek meczu o 16:00.