"Góral" rozpoczął i zakończył

Omega II Kleszczów zremisowała na własnym boisku z LKS Mniszków 3:3 (2:2) w spotkaniu 7. kolejki piotrkowskiej klasy okręgowej. Wynik spotkania otworzył już w 1. minucie Hubert Górski. Doświadczony zawodnik w doliczonym czasie gry trafił po raz drugi do siatki ratując remis.

Faworytem tego spotkania byli podopieczni Marcina Zimocha. Mniszkowianie przyjechali jednak do Kleszczowa bojowo nastawieni i byli bliscy sprawienia ogromnej niespodzianki. Rozpoczęło się od bramki Huberta Górskiego, a w 18. minucie na 2:0 podwyższył z rzutu karnego Mateusz Janeczek, ale kolejne minuty należały do mniszkowian. Kontaktowego gola zdobył Kamil Ruś, a przed przerwą do remisu doprowadził Artur Grzywacz. W 58. minucie prowadzenie gościom dał z rzutu karnego Ruś i w Kleszczowie zapachniało niespodzianką. Na szczęście jednak Omega II miała w swoim składzie Górskiego, który w doliczonym czasie gry wepchnął futbolówkę do bramki i wyrównał na 3:3.

Omega II Kleszczów - LKS Mniszków 3:3 (2:2)
Bramki: Hubert Górski 1, 90, Mateusz Janeczek 18-karny - Kamil Ruś 27, 58-karny, Artur Grzywacz 38

W 8. kolejce nasz zespół ponownie zagra na własnym boisku. W niedzielę (5 października) o 11:00 zmierzy się z GUKS Gorzkowice.