Rezerwy też z kompletem punktów

Omega II Kleszczów podtrzymała zwycięską weekendową serię i w meczu 8. kolejki pokonała przed własną publicznością GUKS Gorzkowice 2:1 (1:1). Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Patryk Trajdos i Adrian Pędziwiatr.

Wynik spotkania otworzył Patryk Trajdos w 32. minucie. Nasz zawodnik chciał dośrodkować w pole karne, a piłka zmyliła bramkarza gości i wpadła do bramki. GUKS odpowiedział trafieniem do szatni. W 43. minucie do remisu doprowadził Eryk Smuga. Zwycięska bramka padła na kwadrans przed zakończeniem spotkania. Zdobył ją Adrian Pędziwiatr. Tym samym Omega II zrehabilitowała się za wysoką porażkę sprzed tygodnia i odniosła piąte zwycięstwo w tym sezonie. Za tydzień zespół Marcina Zimocha czeka wyjazdowy mecz w Kamieńsku ze Świtem.

Omega II Kleszczów - GUKS Gorzkowice 2:1 (1:1)
(Patryk Trajdos 32, Adrian Pędziwiatr 77 - Eryk Smuga 43)