Przegrana w fatalnym stylu

Niekorzystnie wypadło jesienne pożegnanie z własną publicznością zespołu rezerw. W meczu 12. kolejki piotrkowskiej klasy okręgowej Omega II uległa Gerlachowi Drzewica 1:3 (0:1). Ambitnie walczący goście zasłużenie zdobyli komplet punktów.

Gerlach objął prowadzenie już w 11. minucie po celnej główce Jacka Listkiewicza. Omega mogła szybko wyrównać, ale pod bramką gości brakowało precyzji. Nieoczekiwane prezenty robił Gerlachowi Paweł Wiśniewski. "Wiśnia" nie zaliczy meczu w rezerwach do udanych. Gdyby 17-letni Wojciech Ruta miał lepiej nastawiony celownik to goście mogli prowadzić do przerwy nawet 4:0. W drugiej połowie nadal przeważała Omega. Gola na 2:0 strzelili jednak goście. W 80. minucie Wiśniewskiego pokonał Damian Nowicki. W doliczonym czasie gry kibice zobaczyli dwa gole. Kontaktową bramkę strzelił Krzysztof Baryła. Chwilę później Wiśniewski sfaulował w polu karnym szarżującego zawodnika Gerlacha, a wynik spotkania ustalił z jedenastu metrów Nowicki.

Omega II Kleszczów - Gerlach Drzewica 1:3 (0:1)
(Krzysztof Baryła 90+2 - Jacek Listkiewicz 11, Damian Nowicki 80, 90+3-karny)

W ostatnim meczu rundy jesiennej Omega zagra w Mierzynie z miejscowym LKS.