Od czterech spotkań bez wygranej

Nie udało się rezerwom Omegi Kleszczów wygrać ostatniego meczu w rundzie jesiennej. W spotkaniu 13. kolejki piotrkowskiej klasy okręgowej zespół Marcina Zimocha zremisował w Mierzynie z ostatnim w tabeli miejscowym LKS 2:2 (2:1).

Zaczęło się zgodnie z planem i już w 8. minucie bramkarza miejscowych pokonał Robert Tomesz. Później jednak mimo wielu podbramkowych okazji kolejne bramki dla Omeżki nie padały. Dwie sytuacje w ostatnim kwadransie pierwszej połowy wykorzystali za to gospodarze i do szatni schodzili z niespodziewanym prowadzeniem 2:1. Omedze w drugiej połowie udało się jedynie doprowadzić do wyrównania. W 77. minucie wynik spotkania na 2:2 ustalił Krzysztof Kowalski.

LKS Mierzyn - Omega II Kleszczów 2:2 (2:1)
(Łukasz Rębeliński 31, Marcin Stanisławski 41 - Robert Tomesz 8, Krzysztof Kowalski 77)

- Nie mogę być zadowolony z końcówki rundy w naszym wykonaniu. Nie wygraliśmy od czterech meczów i na pewno zdobyliśmy mniej punktów niż to sobie zakładaliśmy. W rundzie wiosennej nasza gra musi wyglądać inaczej - powiedział po spotkaniu w Mierzynie Marcin Zimoch.

Omega II przezimuje na piątym miejscu w tabeli. W 13 meczach nasi piłkarze zdobyli 20 punktów. Strzelili 39 bramek, a stracili 32.