Omeżka pokazała charakter

Cenne zwycięstwo w meczu 20. kolejki piotrkowskiej klasy okręgowej odniosły rezerwy Omegi. Zespół Marcina Zimocha przegrywał do przerwy w Mniszkowie z miejscowym LKS 0:2. W drugiej połowie potrafił jednak zmienić losy meczu i w efekcie wygrał 3:2.

Pierwsza połowa nie ułożyła się po myśli naszej drużyny. Omeżka schodziła do szatni przegrywając 0:2 po trafieniach Łukasza Biskupa i Kamila Rusia. W drugiej połowie przejęła jednak inicjatywę. W 73. minucie kontaktowego gola zdobył Krzysztof Baryła. Końcówka meczu była dramatyczna. Na cztery minuty przed końcem regulaminowego czasu gry wyrównał Łukasz Roczek, a tuż przed gwizdkiem sędziego mniszkowianie po zamieszaniu podbramkowym strzelili sobie sami decydującego gola.

LKS Mniszków - Omega II Kleszczów 2:3 (2:0)
(Łukasz Biskup 22, Kamil Ruś 41 - Krzysztof Baryła 73, Łukasz Roczek 87, samobójcza 90+2)

Omega II: Sobociński - Barański, Baryła, Belica (46' Sobczak), Gasik - Mateusz Janeczek, Piotr Janeczek (51' Miller), Lipertowicz, Radziejewski, Roczek - Trajdos (46' Ociepa).

Za tydzień rezerwy Omegi zagrają ponownie na wyjeździe. W 21. kolejce zmierzą się w Gorzkowicach z miejscowym GUKS.