Omeżka zakończyła na szóstkę

Efektownie zakończyli sezon 2014/2015 piłkarze Omegi II Kleszczów. W ostatnim spotkaniu podopieczni Marcina Zimocha zrehabilitowali się za jesienny remis w Mierzynie i przed własną publicznością rozbili spadkowicza z IV ligi aż 6:0 (1:0).

Przed przerwą zobaczyliśmy tylko jednego gola, którego w 18. minucie strzelił Mateusz Trajdos. Omeżka rozstrzelała się w drugiej części gry. Bramkarz LKS Mierzyn aż pięciokrotnie musiał wyjmować piłkę z siatki. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 6:0, a ostatniego gola w sezonie (gola numer 74) strzelił Robert Tomesz.

Omega II Kleszczów - LKS Mierzyn 6:0 (1:0)
(Mateusz Trajdos 18, samobójcza 47, Mateusz Roczek 63, Piotr Janeczek 71, Maciej Gasik 83, Robert Tomesz 90)
Omega II: Rybak - Łukasz Roczek, Gasik, Trajdos, Belica - Radziejewski (70' Szulc), Frączyk (46' Lipertowicz), Tomesz, Sobczak (70' Piotr Janeczek) - Krawczykowski, Ociepa (46' Mateusz Roczek).

Omeżka zakończyła sezon na piątym miejscu w tabeli. Zgromadziła 45 punktów (14 wygranych, 3 remisy i 9 porażek). Stosunek bramek 74:53.