Bez punktów ze spadkowiczem

Nie udało się rezerwom Omegi Kleszczów zdobyć punktów w pierwszym spotkaniu nowego sezonu w piotrkowskiej klasie okręgowej. Nasz zespół przegrał na własnym boisku ze spadkowiczem z IV ligi łódzkiej Włókniarzem Moszczenica 1:2 (1:1).

Włókniarz objął prowadzenie w 36. minucie po trafieniu Marcina Brylikowskiego. Wyrównał tuż przed końcem pierwszej połowy Maciej Gasik. W drugiej części gry padła tylko jedna bramka - po raz drugi Michała Zientarskiego pokonał Brylikowski.

Omega II Kleszczów - Włókniarz Moszczenica 1:2 (1:1)
Bramka dla Omegi II: Maciej Gasik 44

Omega II: Zientarski - Baryła, Gasik ż, Klewin, Paweł Kowalski - Krawczykowski, Płóciennik ż, Łukasz Roczek ż, Szewczyk, Szulc (65' Frączyk) - Trajdos (75' Osiewicz).

W meczu 2. kolejki nasza drużyna zmierzy się w Gorzkowicach z miejscowym GUKS. Mecz odbędzie się 22 sierpnia (sobota) o 17:00.